Андрій Тетерук: Деякі фракції намагалися зірвати медичну реформу (відео)
четвер, 8 червня 2017, 14:43

Фракція "Народний фронт" підтримала медичну реформу, яка повинна зруйнувати сталу корумповану систему в медицині, у той час як деякі інші фракції парламенту намагалися зірвати її голосування.

Про це заявив Перший заступник керівника фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук у коментарях журналістам.

"Народний фронт" віддав сьогодні максимум своїх голосів за те, щоб українці отримали якісні медичні послуги нового зразка. Мені дуже прикро бачити, як меншість депутатів намагалася зірвати голосування за медичну реформу, як вони намагалися відстоювати певні інтереси окремих осіб. Це ті люди, які отримували шалені статки від дій фармацевтичної мафії. Це видно неозброєним оком", - наголосив він.

Андрій Тетерук також звернувся до виборців з проханням уважніше слідкувати за тим, які саме політичні сили підтримують реформаторські закони в сфері медицини, оборони, роботи парламенту тощо, а які фракції займаються лише "пустопорожньою балаканиною і популізмом".

"Це потрібно розуміти, бо дії кожного громадянина дуже важливі, коли вони роблять вибір. Коли вони голосують за популістів - вони отримують занепад, розкрадання бюджету країни і жодного кроку вперед у просуванні реформ. Сьогодні ми зробили перший крок і проголосували за те, щоб медична реформа нарешті розпочалася", - наголосив Андрій Тетерук.

У свою чергу заступник керівника фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар зауважила перед голосуванням за законопроекти з медичної реформи, що зміни у системі охорони здоров'я сьогодні вкрай необхідні кожному українцю.

За її словами, до медичної реформи слід підходити дуже серйозно і докладно роз'яснювати людям, які зміни відбудуться, як буде працювати медична система тощо. Так, Сюмар зауважила, що в контексті медичної реформи важливо зрозуміти, що буде з сільською медициною. Наприклад, як бути у тих випадках, коли мешканці не об'єдналися у громади.

"Що робити тій бабці, яка звикла до сільського фельдшера, який робить їй укол, і вона без цього уколу може просто померти, бо ніхто не побачить, що у неї тиск піднявся і їй немає як його збити?", - зауважила народний депутат.

"Реформа медицини — це не лише про гроші, як ми з вами говоримо. Це, в першу чергу, про саму медицину, це про життя українців, це про те, як нам сьогодні стати більш здоровою нацією. Якщо сьогодні парламент спроможеться зробити цей перший крок, то ми маємо дуже серйозно попрацювати, щоб у другому кроці, коли ми будемо голосувати в цілому за ці законопроекти, у нас були відповіді на те, як це змінить на краще якість медичних послуг, як це дасть можливість людині бути захищеною, як це, зрештою, збереже життя і здоров'я українців", - підсумувала Вікторія Сюмар.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0765
press@nfront.com.ua