Ірина Єфремова: Перемога України в Стокгольмі – принизливий ляпас Кремлю
п’ятниця, 2 червня 2017, 16:50

Перемога України в Стокгольмському арбітражному суді – принизливий ляпас Кремлю, якого країна-агресор не відчувала дуже давно.

Таку точку зору висловила народний депутат фракції «Народний фронт» Ірина Єфремова, повідомляє прес-служба Харківської обласної партійної організації.

«Я хочу привітати кожного українця з нашою спільною перемогою, яка відбулася в Стокгольмському арбітражному суді. Нам вдалося зекономити для українського бюджету 47 млрд. дол. США», - наголосила вона та додала, що в перерахунку на кожного українця мова йде про 1000 дол. США.

Ірина Єфремова також закликала подякувати тодішньому Прем'єр-міністру Арсенію Яценюку за те, що саме його Уряд підготував юридичну справу проти "Газпрому" і без якого цієї перемоги не було б.

«Давайте щиро подякуємо тій людині, якій вистачило мужності, політичної волі, витримки та мудрості переламати заскнілу систему, на якій десятиліттями збагачувалася купка пройдисвітів. У буремні дні 2014-ого тодішній прем`єр Арсеній Яценюк ініціював процес, в успіх якого тоді майже ніхто не вірив – вирішив позиватися до, здавалося б, непереможного «Газпрому», - нагадала депутат.

«Мені приємно усвідомлювати той факт, що час все розставляє по своїх місцях. Амбітний план Яценюка спрацював на 100%», - підкреслила представник "Народного фронту".

"Але ціла купа популістів, які на всі заставки поливали брудом лідера «Народного фронту», навряд чи наважаться визнати свої помилки та вибачитись. Та грець із ними, головне, що ми здобули ще одну надзвичайно знакову перемогу!», - резюмувала Ірина Єфремова.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0765
press@nfront.com.ua