Львову загрожує екологічна катастрофа через бездіяльність місцевих керівників, - Михайло Хміль
четвер, 15 червня 2017, 14:56

До критичної ситуації зі сміттям у Львові призвели кілька факторів, зокрема некомпетентна політика місцевого керівництва і використання маніпулятивних технологій у спілкуванні з керівниками навколишніх міст.

Про це заявив представник "Народного фронту" Михайло Хміль у коментарі журналістам.

"Все це у сукупності призвело до того, що до влади Львова уже немає елементарної довіри мешканців та керівників навколишніх сіл, містечок та керівників інших областей", - вважає парламентар.

Михайло Хміль наголосив, що проблеми з екологією та експлуатацією Грибовицького звалища потрібно було вирішувати ще десять років тому.

При цьому представник "Народного фронту" зазначив, що народні депутати від Львівщини не відсторонились від "сміттєвого питання", а разом із місцевою владою шукають виходи із кризи.

"Раніше за нашої ініціативи в обласній адміністрації відбулися круглі столи, де був підписаний меморандум та розподілені завдання між органами державної влади. Саме депутати розробили проект меморандуму. Натомість я не побачив готовності міста до ефективного вирішення сміттєвої кризи у Львові", - резюмував Михайло Хміль.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0765
press@nfront.com.ua