"Народний фронт" підтримав закони з медичної реформи (відео)
четвер, 8 червня 2017, 13:46

Верховна Рада розглянула проекти законів, які впроваджують медичну реформу в Україні.

За проект "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів" (№6327) з поправками голови Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, представника "Народного фронту" Людмили Денісової проголосували 227 народних депутатів.

"В доопрацьованому проекті закону замість державного солідарного медичного страхування передбачено фінансування за рахунок Державного бюджету в обсязі, встановленому законом обсягу необхідних медичних послуг та лікарських засобів, пов'язаних із випадками надання первинної медичної допомоги, екстреної, вторинної спеціалізованої, третинної високоспеціалізованої та паліативної допомоги", - заявила Денісова, виступаючи з трибуни парламенту.

"Що стосується державних гарантій щодо повної оплати медичної допомоги, то вони залишились без змін. Держава гарантує в повному обсязі оплату лише необхідних медичних послуг та лікарських засобів, пов'язаних із наданням екстреної медичної допомоги та паліативної", - зазначила Денісова у своєму виступі.

Голова комітету додала, що після розгляду законопроекту №6327 на засіданні комітету депутати винесли наступні застереження: переглянути положення статей 7 та 12 проекту, якими передбачене зобов'язання пацієнтів оплачувати за рахунок власних коштів тарифи співоплати у разі часткової оплати за рахунок коштів Державного бюджету; доопрацювання прикінцевих положень, якими передбачено припинення фінансування  державних та комунальних закладів охорони здоров'я.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0765
press@nfront.com.ua