Секретар РНБО України Олександр Турчинов провів зустріч з заступником Генерального секретаря НАТО К. Грантом (відео)
четвер, 15 червня 2017, 18:46

Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один з лідерів «Народного фронту» Олександр Турчинов провів зустріч з заступником Генерального секретаря НАТО Камілем Грантом.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили гібридну агресію Росії проти України, питання співпраці з країнами-членами НАТО у військово-технічній сфері та кібербезпеці, а також питання переходу на стандарти НАТО сектору безпеки та оборони України, зокрема, її оборонно-промислового комплексу.

«Агресію РФ може зупинити лише потужна зброя та сильна армія», - наголосив О.Турчинов, додавши, що відновлення багатосторонньої військово-технічної співпраці України з країнами-членами Альянсу є одним з головних наших пріоритетів.

Своєю чергою, К. Грант наголосив, що Альянс не залишає поза увагою теми анексії Криму Росією та подій на сході України. «НАТО демонструє єдність щодо дій Росії, які надзвичайно небезпечні для світового порядку», - зазначив він.

«НАТО вважає Україну одним з найважливіших партнерів та дуже оптимістично оцінює перспективи нашої співпраці», - підсумував він.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0765
press@nfront.com.ua